Похвале ученицима

На седници Наставничког већа одржаној  27.04.2016.донета је одлука да се јавно похвале и промовишу постигнућа ученика у свим областима у школским и  ваншколским активностима као и учешће у ваннаставним активностима и такмичењима. Ученици који су остварили  запажене резултате на такмичењу похваљују се јавном похвалом путем књиге обавештења, на блогу школе ,на сајту  и ФБ страници школе.

Похваљује  се :

1.За освојено  6. место на државном такмичењу  Млади заваривачи 2015.

  • Миловановић Жељко М22
  • Кузмановић Милан М22  Наставници ментори Вићентић Радосав и Михајловић Синиша.
  1. За учешће на Oпштинском такмичењу из математике :
  • Стефановић Срђан Е21, за освојено 3.место и пласман на регионалном такмичењу из математике
  • Василић Александар Е 21, за освојено 2.место и пласман на регионалном такмичењу из математике
  • Радић Немања Е 21, за освојено 3.место и пласман на регионалном такмичењу из математике .Ментор Дара Судар.
  • Икановић  Драган Г21,
  • Јанковић Александар Г21.
  • Ковачевић Ранко М21. Ментор Рикаловић Милан.
  • Лукић Сандра М11
  • Станојевић Јован М11. Ментор Вишњић Марина.

3.За учешће на Окружном такмичењу из енглеског језика:

  • Николић Душан Е41,
  • Митровић Милица Е41
  •  Савић Стеван Е41. Наставник ментор Јелена Кошчица.

4.За учешће на Општинском такмичењу из физике :

  • Немања Јелић Е11 и освојено 3.место и пласман на окружно такмичење
  •  Никола Репић  Е11
  • Срђан Стефановић  Е21 . Ментор Гордана Вукосављевић.

5.За учешће на Општинској  смотри рецитатора  ученици:

  • Дејан Ћеранић  Е31
  • Милица Томић Е21
  • Марко Љубинковић  Г31 и пласман на на окружној смотри рецитатора.Ментор Иванка Николић

 6.За учешће на Општинском такмичењу из историје:

  • Зебић Дејан Е32, за освојено треће место и пласман на окружно такмичење.
  • Перић Милинко Е32, за освојено треће место и пласман на окружно такмичење. Ментор Сакић Мирјана.

7.Општинско такмичење из српског језика и језичке културе:

  • Митровић Димитрије Е11
  • Марковић Јовица Е11
  • Тешић Тодор Е11
  • Којић Михаило Е11
  • Драгићевић Марко Г11
  • Крсмановић Нина Г11.Ментор Гордана Ђокић Љубичић.
  • Икановић Драган Г21
  • Стојнић Ана Г21. за освојено треће место и  пласман  за окружно такмичење Наставник – ментор Трифуновић Александар.

 8.Окружно такмичење машинских школа:

I AutoCAD 2010

  • Стефан Тривковић М21
  • Ранко Ковачевић М21     за освојено 3.место и пласман на републичко  такмичење
  • Константин Костић М21

II CreoParametric 3.0.

  • Стеван Јовановић М31  за освојено 6.место и за  пласман на републичко   такмичење
  • Младен Николић М31 за освојено 4.место и пласман на републичко такмичење

III  Механика – Статика

  • Никола Матић М31 за освојено 1.место и пласман на републичко такмичење

Ментор  Душан Тијанић.

9.За учешће у Истраживачкој станици Петница

  • Петар Стефановић Е31. Ментор Мијић Томислав

10.Секција из енглеског језика .Ментор Гордана Јакшић

11.Окружно првенство у атлетици

  • Лукић Слободан М22 за освојено 2. место.

12.Oпштинско такмичење у стоном тенису

  • Александар Јелачић Е42,
  • Тешић Александар Е31
  • Ћирковић Филип Е13 .Ментор  Ракић Вељко.
  1. За постигнућа на спортским такмичењима екипно
  • За општинско такмичење у фудбалу
  • За општинско такмичење у  одбојци                                        
  • За општинско такмичење у рукомету
  •  За општинско такмичење у  кошарци  и учешће на Окружном  такмичењу у кошарци . Наставник Вељко Ракић.